Poznaj BioHemp i pokochaj konopie

BioHemp to dynamicznie rozwijający się polski dystrybutor sprawdzonych na “własnej skórze” najlepszych jakościowo produktów konopnych, pochodzących z upraw organicznych i wytwarzanych w sposób naturalny, z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa.

BioHemp – Nasza misja

Rozpowszechnianie wiedzy na temat zdrowego trybu życia, a także szerzenie społecznej świadomości na temat konopi i ich wszechstronnego zastosowania.

Wszystko to ze szczerej miłości do tych niezwykłych roślin, która wzrasta w nas z każdym dniem, pomagając w dalszym rozwoju rynku konopnego i poszukiwaniu najlepszych i najzdrowszych konopnych produktów: CBD: olejki, ekstrakty, susz, waporyzatory, oleje, itp.

Konopie urzekły nas swoim wszechstronnym zastosowaniem, mocnymi i wytrzymałymi włóknami oraz bogactwem składników czynnych. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie chcieli Was tą miłością zarazić!

Jesteśmy dumni, że możemy pomagać wszystkim tym, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu.

BioHemp współpracuje tylko z najlepszymi!

Współpracujemy jedynie z rzetelnymi i zaufanymi producentami, których wyroby znajdują się na listach najlepszych producentów konopnych w Polsce i zagranicą. Dbamy o to, by firmy, z którymi współpracujemy posiadały certyfikaty, świadczące o najwyższej jakości sprzedawanych wyrobów.

Najważniejsze są dla nas laboratoryjne badania każdego oferowanego przez nas produktu. Potwierdzają one zarówno skład produktu, jak również jego skuteczność, czystość i najwyższą jakość, którą pragniemy Ci zaoferować.

W trosce o Waszą pełną satysfakcję, przykładamy dużą uwagę do doboru sprzedawanych przez nas preparatów oraz urządzeń. Możecie być pewni, że w Wasze ręce nie trafi nic, co wcześniej nie było przez nas przetestowane i dokładnie przeanalizowane.

Partnerzy:

Naszą działalność wspiera i rekomenduje Narodowe Centrum Zdrowia Publicznego i Higieny “Instytut Zdrowia w Warszawie“.

Wspieramy inicjatywy na rzecz szeroko pojętej edukacji i popularyzacji badań naukowych na temat zastosowania konopi w medycynie. www.medycznamarihuana.com

Wasze zaufanie jest dla nas bezcenne

Chcemy dbać szczególnie o relacje z Wami. Uczciwie zdobywamy Wasze zaufanie, dlatego możecie być pewni, że nie sprzedamy wam produktów marnej jakości.

Staramy się traktować każdego naszego klienta w sposób indywidualny, dlatego szczególnie dbamy o bezpieczeństwo Waszych danych osobowych.

Przesyłki pakujemy w sposób bezpieczny i realizujemy sprawnie, po to byście jak najszybciej mogli poznać moc naszych produktów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, zadawania pytań i składania zamówień.