Akcesoria Konopne

Home Akcesoria Konopne

Akcesoria konopne to niezbędne narzędzia ułatwiające: przechowywanie, suszenie, ważenie, waporyzacje produktów konopnych.

W tym dziale znajdują się akcesoria konopne czyli narzędzia i urządzenia ułatwiające prace związane z przygotowaniem suszu czy przyjmowaniem kannabinoidów w innej formie.

Niezależnie od tego czy waporyzujemy susz, czy też przyjmujemy ekstrakty lub jakąkolwiek inną formę związków z konopi, warto odmierzyć sobie stałą, równą dawkę, które najlepiej na nas zadziała. Utrzymanie identycznej dawki w niektórych przypadkach jest wyjątkowo istotne. Niezwykle czułe wagi odmierzą Twoją dawkę z precyzyjną dokładnością. Takie urządzenia są bezcenne i znacznie ułatwiają codzienne zadania związane z dawkowaniem konopi.

Jak można zadbać o susz?

Należy pamiętać o odpowiednim przechowywaniu. Szczelne i hermetyczne opakowania znacznie wydłużą doskonałą jakość naszego suszu, utrzymując odpowiednią wilgotność. W przygotowaniu suszu do waporyzacji z pewnością pomagają specjalne młynki do ziół. Ich unikalne kształty ząbków kruszących zioła nie zbijają materiału. Tak przygotowany surowiec jest “lekki i puszysty”, dzięki temu znacznie łatwiej odparowują z niego cenne związki podczas waporyzacji.