Susz konopny do ekstrakcji

Home Susz konopny do ekstrakcji
Wysokiej jakości susz konopny czyli kwiaty konopi siewnych, przemysłowych. Idealne do sporządzana naparów - herbat lub nalewek.
Oprócz cennych kannabinoidów zawierają flawonoidy, terpeny oraz minerały i witaminy.

Jeżeli chcesz korzystać z właściwości jaki oferuje susz konopny to warto też sięgnąć po kwiaty konopi siewnych. To właśnie z nich sporządza się coraz bardziej popularne olejki CBD. Dobry susz jest podstawą dobrych olejków. Tu znajdziesz susz kwiatów konopi najwyższej jakości, który pochodzi z biodynamicznych upraw odseparowanych od terenów uprzemysłowionych. Dzięki temu surowiec jak i produktu na bazie tych kwiatów zachowują niezwykłą, w pełni naturalną czystość.
Susz kwiatów konopi siewnych-przemysłowych to surowiec z którego można korzystać bezpośrednio, sporządzając nalewki lub napary herbaciane. W naszej ofercie znajdziecie najwyższej jakości kwiaty konopi przemysłowych.
Kwiatostany pozyskiwane są ręcznie. Jest to gwarancją wysokiej jakości produktu. Suszone i przechowywane w idealnych warunkach, zachowują jak największą ilość cennych związków oraz smak i aromat.

Jak korzystać z suszu konopi?
Najczęściej wykorzystuje się go do sporządzania naparów. Zaparzamy odpowiednią wg. własnych preferencji ilość suszu i popijamy w postaci herbatki. Ma działanie relaksujące i rozluźniające. Warto dodać odrobinę oleju np. z konopi w trakcie sporządzania naparu, pozwoli to łatwiej uwolnić się kannabinoidom, które słabo przenikają do wody, natomiast świetnie rozpuszczają się w tłuszczach.
Innym sposobem wykorzystania suszu konopnego jest sporządzanie nalewek. Alkohol jest bardzo dobrym rozpuszczalnikiem dla praktycznie wszystkich związków jakie mają w swoim składzie konopie. Takie nalewki są bogate w kannabinoidy oraz całą gamę pozostałych związków, w tym terpeny, flawonoidy, garbniki, minerały oraz inne związki lotne. Do nalewki przenika również chlorofil, który nie tylko nadaje intensywnego zielonego kolory, ale wykazuje działanie detoksykacyjne oraz energetyzuje nasz organizm.
Z suszu konopnego możemy również otrzymać wyciąg. W tym celu robimy wszystko jak w przypadku nalewki, jedyne co trzeba zrobić to odparować alkohol. Otrzymany wyciąg będzie bardziej skoncentrowany niż w przypadku nalewki oraz nie będzie zawierał alkoholu (lub niewielkie ilości). To podwójna korzyść wyciągów sporządzonych w taki sposób.